msgbartop
Weblog, který píše Ondřej Baar o internetovém marketingu, copywritingu a SEO, aby pomohl všem co mají zájem o pomoc
msgbarbottom

Vítejte

Publikováno: 24. Listopad 2008

Vítejte na stránkách •BO•

Nově jsem se rozhodl vytvořit blog ze svého starého umístění – z mé relativně první dynamické prezentace. Postupně by zde měl vzniknout archiv všech mých článků, publikovaných na internetu, ale také v tištěné podobě. V oblasti PHP mé funkční třídy a podobně. Muzete se take podivat na Stare umisteni blogu.

Proč tahle stránka vznikla, je asi první věc, která Vás napadne když jste sem teď přišli… Pokud jsem Vás sem poslal já, tak je Vám to jistě jasné. Pokud ne, tak je to proto, že už mě delší dobu nebaví odpovídat pořád spoustě lidem na opakující se otázky. Od teď jakmile se mne někdo na něco zeptá, sepíši odpověď a umístím ji na tento web. A tak postupem času budu všechny jen odkazovat sem. Taková je má idea… Doufám, že se stane praxí. Zároveň doufám, že mé stránky Vám budou přínosné, a najdete zde odpovědi,na všechny otázky kvůli kterým jste sem zavítali… Stránky také vznikly jako směrovač na mé další weby, a fotogalerie, která je umístěná na jiné doméně. Ušetří mi to hodně času, o což mi jde především stejně jako o naplnění Vaší touhy po poznání nových informací. Najdete tu i speciální sekce, a zajímavosti, které mne nadchly tzv. gadgety a také články, které si podle mne zaslouží rozšíření. Pokud by jste našli jakoukoliv chybu tak mi napište na některý z kontaktů.

1. [Na co se hodně ptáte]:

Většina lidí se na mne obrací s prosbami o pomoc ohledně PC a Internetu, neboť znají mou profesi tedy programátor, webdesigner, fotograf a redaktor… :o) většina článků se bude tedy většinou zabývat touto problematikou. Samozřejme se najdou i speciální dotazy, které nedokáži zodpovědět ani já, a tak se zkuste podívat na video-navody.cz a případně, že ani tam nenaleznete odpověď tak prosím využijte známých vyhledávačů jako google.cz

2. [Na co se radši neptáte]:

Ti co mne znají rozhodně potvrdí, že je zbytečné ptát se mne, na nové mexické telenovely vysílané na Romantice, případně jaké nové platinové CD, nebo dokonce DVD či spíše MC vydala Eva s Vaškem. Dotazy obdobného tipu, zodpovídat opravdu nebudu, neboť to bych taky nemusel přežít.

3. [Jméno stránek aneb tajemné •BO•]:

•BO• bydlím v Ostravě a Slezsko je krajem mi blízkým (považuji se za patriota), nazval jsem tuto stránku •BO•. Pro čecháčky BO ( ostravské ) neznamená „nebo“, jak jsem se jednou dočetl na nejmenovaném fóru. „Půjde tam Karel BO ( ve smyslu nebo) Filip“, je opravdu holý nesmysl, tak to prosím tímto stylem nehnuste, a používejte BO, tak jak se má. Bo je to krásné slovo. Z čehož je jistě jasné že BO = protože a jeho slovesné ekvivalenty… Snad jsem to, Vám Ostravštině neznalým dostatečně vysvětlil… Bo jestli ještě někdo řekne, že bo = nebo, tak mě fakt picne. Navíc jsou mé iniciály také BO.

Jen pro doplnění BO může být nebo, ale není to Ostravské BO! tak jen aby bylo jasno, BO jinak bude zle! .o)

A to bude asi všechno bo se Vám to jinak nevleze do okna. :o)

Pokud se vám můj článek líbil, budu rád, pokud se o něj podělíte s ostatními - stačí kliknout na tlačitka níže: pošli na vybrali.sme.sk pridej.cz

Comments are closed.

¨