msgbartop
Weblog, který píše Ondřej Baar o internetovém marketingu, copywritingu a SEO, aby pomohl všem co mají zájem o pomoc
msgbarbottomVálka proti MFA pokračuje

Publikováno: 29. Říjen 2009

Dnes jsem začal přemýšlet jak zlikvidovat otravné MFA. Způsob který zde popíšu, již používám prakticky několik měsíců možná i let. Vycházím z jednoduché myšlenky.
Chcete zničit MFA?
otázka velmi jednoduchá, pakliže chcete určité MFA zlikvidovat pokračujte ve čtení. Jinak můžete odejít.
Jak zničit MFA?
Pokud se zamyslíme nad tím proč MFA vznikají, bude jasné každému inteligentnímu z Vás, jak [...]

Nový seznam.cz fulltext – na soudy je brzo

Publikováno: 23. Říjen 2009

Na různých místech v internetových i reálných diskuzích se skloňuje unáhlenost spuštění nového fulltextu, o kteém jsem informoval včera (Tak už to přišlo, nový Seznam fulltext a SEO). Dle mého je ale zatím na jakékoliv soudy příliš brzy.

Vyzkouším Windows 7, bude lepší než XP?

Publikováno: 22. Říjen 2009

Dnes vešel do prodeje Windows 7, mám možnost otestovat verzi profesional a tak jej již nějakou chvíli instaluji na svůj notebook, tahle glosa bude jen taková shrnující.
Vistu jsem měl 3 hodiny
V roce 2007 kdy jsem měl otestovat systém nový a plný blištivých efektů Windows Vista, tento vydržel na mém pracovním notebooku pouhé tři hodiny. Podle [...]

Tak už to přišlo, nový Seznam fulltext a SEO

Publikováno: 22. Říjen 2009

Zapamatujte si datum 21.10.09 19:13:37 v tuto chvíli oznamuje Solamyl ze Seznam.cz spuštění nové verze fulltextu do ostrého provozu.
Díky sezname za spoustu práce pro SEO odborníky!
Jelikož se specializuji na optimalizaci pro vyhledávače – obor jinak známý jako SEO. Je pro mě spuštění nového fulltextu Seznamu zajímavou zprávou. Zvláště proto, že mám Seznam rád a on [...]

SEO školení – na co by jste se rádi zeptali?

Publikováno: 22. Říjen 2009

Nedávno jsem se na twitteru ptal, co by Vás zajímalo ohledně SEO a internetového marketingu. Z Vašich otázek, na které dostanete odpověď chci vytvořit malý FAQ pro účastníky školení.
Zeptejte se na co chcete ohledně internetového marketingu a SEO a já se Vám pokusím odpovědět. K napsání otázek využijte komentáře zde u článku.

Kolik berou v marketingu, reklamě a PR

Publikováno: 13. Říjen 2009

Dnes jsem narazil na zajímavou tabulku na stránkách www.merces.cz od firmy profesia. V tabulce jsou uvedeny platy, hrubé mzdy a platy nabízené zaměstnavateli a očekávané zaměstnanci.

Doménová bomba

Publikováno: 06. Říjen 2009

Rok se s rokem sešel a začalo opět prodlužování domén, snažím se každý měsíc či dva prodlužovat své domény v balících. Mám to dost jednoduché, neboť domén nemám tolik, ošem začátek školního roku je pro mě co se domén týká finančně dost náročný.
Nejsem sice žádný doménový mág, ale domén mám docela dost, nejvíce jich končí [...]

Rammstein (pussy), marketingový přeborník

Publikováno: 02. Říjen 2009

Možná jste zaznamenali, že bude mít hudební skupina Rammstein nové album. Pokud ano, možná jste také zaznamenali velmi kontroverzní klip, který k singlu Pussy z nového alba natočili. Dle mého se jedná o výborný marketingový počin.
Kontroverznost klipu posuďte sami

Marketingový pohled
Albová pauza v trvání 4 roky přiměla Rammstein k celkem radikálnímu kroku. Věděli, že vytvoří velmi [...]

¨