msgbartop
Weblog, který píše Ondřej Baar o internetovém marketingu, copywritingu a SEO, aby pomohl všem co mají zájem o pomoc
msgbarbottommBank a její affil lovelove.cz – Nedoporučuji!

Publikováno: 06. Březen 2009

Jelikož vytvářím seznam všech možných affilů – tedy provizních systémů, rád si je také všechny zkouším, abych je mohl doporučit či nedoporučit v mém seznamu provizních systémů v rámci projektu TĚŽ.cz. Affil od mBank lovelove.cz rozhodně zatím nedoporučuji!

Jak jsem již předeslal affil od lovelove.cz potažmo mBank zatím nedoporučuji, samozřejmě nezůstaneme pouze u toho a hned Vám nastíním v krátkosti seznam důvodů:

 1. Na oficiálních stránkách mBank.cz jsem o lovelove.cz nenašel vůbec žádnou zmínku!
 2. Registrace do systému rozhodně nefunguje ideálně – je třeba zadat IČO, i když v podmínkách je napsáno, že to není třeba.
 3. Absolutní POMALOST!
 4. Podle mě špatné počítání kliků a impresí.
 5. Nedostatečná dopracovanost při spuštění!

Vzhledem k tomu, že produkt je na trhu pouze malou chvíli a ještě o něm není moc informací – radši Vám doporučuji zatím jej nepoužívat – minimálně do doby přesunutí serveru na lepší síť, neboť obří grafické prvky v kampaních pro mBank, se neskutečně dlouho načítají. S tím podle všeho mohou souviset i špatné počty kliknutí a impresí. 250,- za klienta a 0,3% z uznané částky pro hypotéku  jsou sice velmi zajímavé, ale dokud bude tento affil brzdit weby partnerů – zřejmě zapadne ve studnici času. Pevně věřím, že v lovelove.cz vše vyřeší, ale do té doby nedoporučuji umisťovat jejich bannery na Vaše weby! Do seznamu provizních systému je zatím také neumístím!

Přejít na stránky lovelove.cz s mým partnerským odkazem.

Přejít na stránky lovelove.cz bez mého odkazu.

Co si o tom myslíte vy?

Komentáře, přidejte svůj názor!

 1. |

  Je to tragedie :-) pomale a pro navstevniky nedoruveryhodne. Pokud by landing page byla primo na mbank.cz, byla by mira konverze urcite vyssi.

 2. |

  vsimol som si, ze stranky, ktore presli na affil od mbank sa nacitavaju nehorazne pomaly..je to strasne!

 3. |

  TO rozhodne! Muzu doporucit ulozit banner na vlastni server.

Komentáře, přidejte svůj názor!

You must be logged in to post a comment.

¨