msgbartop
Weblog, který píše Ondřej Baar o internetovém marketingu, copywritingu a SEO, aby pomohl všem co mají zájem o pomoc
msgbarbottomMůj článek zařazen do kategorie zajímavých článků na dobryweb.cz

Publikováno: 27. Leden 2009

Dnes jako každý den v 0:00 jsem procházel statistiky mnou spravovaných stránek, a klasické výpisy nových klíčových slov a odkazů na ně. Potěšilo mě, že na webu řekněme poradensko-progamátorské firmy dobryweb.cz spadající pod Internet Info (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), byl zařazen můj článek do sekce zajímavé čtení.

Tímto bych rád vrátil odkaz na  zajímavé čtení, které propaguje dobryweb.cz ( tudy ).

Některé jsou tam dost kvalitní některé o něco méně, ale za přečtená stojí opravdu skoro všechny. A jaký že to článek byl zařazen do rubriky zajímavé čtení? Tento: Seznam.cz – a jeho snímání náhledů webů teď a v budoucnu.

Když už jsem u těch klíčových slov, které přivádí návštěvníky na tento weblog, neodpustím si nezmínit zatím nejvtipnější frázi – posuďte sami: „jak spravne honit“ ( dotaz v google ) na tuto frazi jsem aktuálně v google na 7. pozici kterou si drží, již nějaký čas článek Proc se (ne)honit za ranky, podle všeho v konkurenci 142 000 dokumentů jsem se stal autoritou na toto téma. :o)

Tento týden začal opravdu dobře což nasvědčuje můj e-mail, který v posledních dnech doslova praská ve švech. A padá spousta dotazů a požadavků na upřesnění některých mých článků, především těchto:

  1. Kudy se vydava a co chysta Seznam.cz 1. dil ( zadani 1. – 5. )
  2. Kudy se vydava a co chysta Seznam.cz 2. dil ( zadani 6. – 10. )
  3. Kudy se vydava a co chysta Seznam.cz 3. dil ( zadani 11. – 20. )
  4. Kudy se vydava a co chysta Seznam.cz 4. dil ( zadani 21. – 24. )

Děkuji za dotazy, vyřídil jsem snad všechny, příště bych více ocenil dotazy buď přímo pod jednotlivé články případně v Diskuzi o internetovém marketingu. Každopádně v souvislosti s tímto děkuji za oslovení mne, jako SEO a SEM mastera, Internetového guru, SEO profíka, SEO profesionála a především Karlovi z Ústí nad Labem( po výměně takřka 60 mailů v neděli 25.01.2009 ), za oslovení „nová SEO Autorita“ Děkuji Všem ( Ne všechny se daly a dají brát vážně – přišlo i pár ponižujících reakcí ohledně zmíněného článku o honění za ranky, kdy jsem byl nazván webodpadem, Ku*vičem SEO trhu a SEO c*pem. ).  :o)

Každopádně jsem rád za umístění odkazu na dobryweb.cz a doufám, že se jich v rubrice objeví ještě spousta.

Dále za podnětné e-maily, ale i ty nepodnětné a informační. Děkuji Všem.

Komentáře, přidejte svůj názor!

  1. |

    Děkujeme :-) A těšíme se na další zajímavé články.

  2. |

    Rado se stalo, a myslim, ze je zde k nalezeni dost dalsich podnetnych clanku. :o) Ktere by staly za propagaci. Napriklad proc se nehonit za ranky, ci kam smeruje seznam. Vsak vy si jiste jeste vyberete..

Komentáře, přidejte svůj názor!

You must be logged in to post a comment.

¨