msgbartop
Weblog, který píše Ondřej Baar o internetovém marketingu, copywritingu a SEO, aby pomohl všem co mají zájem o pomoc
msgbarbottomPolitika? Nový web a proč?

Publikováno: 21. Září 2009

Na tomto blogu jsem se při čištění mého šuplíku (Co se dopsat nepodařilo – články, které jsem nedopsal?) dostal i ke kategorii politiky. Jelikož jsem již nějakou dobu vlastnil docela pěknou doménu vladacr.cz, rozhodl jsem se ji konečně zprovoznit.

Můj blog má jasné zaměření - kromě aktuálních informací z mého života a obecně internetového marketingu, bych rád také publikoval, respektive informoval a dění v ČR a to z pohledu politického. Má ambice je, netříštit ještě více téma mého blogu a tak jsem vytvořil zatím blog v budoucnu portál o Politické scéně české republiky.

Jelikož nefiguruji v žádné straně a na politiku se dívám s nadsázkou, nemám problém zveřejňovat téměř cokoliv. Občas se však stane něco, co ve mě zanechá určitý pocit, který je potřeba ze sebe vypsat. Nebo o něm diskutovat. Web přesně zaměřený na politickou scénu jsem dlouho plánoval, ale rovněž budu dlouho implementovat všechny funkce, zatím tedy blog s informacemi, o kterých mi stojí za to napsat.

Podívejte se tedy na můj třetí tematický blog o politice : Vláda ČR, a již nyní si můžete přečíst první článek:

Předčasné volby nebudou – sestřih otázek Václava Moravce

Komentáře, přidejte svůj názor!

  1. |

    Zdravím a trochu si rýpnu… Nemělo by být místo „čištění mého šuplíku“ spíše „čištění svého šuplíku“? Tento anglikanismus se teď hodně rozmáhá :-(

  2. |

    Děkuji, za komentář a neberu jej jako rýpnutí. Obě varianty jsou dle mého přípustné. „Při opravě mého kola, se mi stalo to a to.“ takto se mi popravdě zdá věta rozumnější.

Komentáře, přidejte svůj názor!

You must be logged in to post a comment.

¨