msgbartop
Weblog, který píše Ondřej Baar o internetovém marketingu, copywritingu a SEO, aby pomohl všem co mají zájem o pomoc
msgbarbottomProdám dvě .cz domény

Publikováno: 16. Září 2009

Nabízím tyto dvě domény k prodeji:

sudo.cz

nejde.cz

Domény prodám nejvyšší nabídce – nabídky s cenami prosím zasílejte na jeden z kontaktů.

Komentáře, přidejte svůj názor!

 1. |

  doména nejde je docela zajímavá, jsem zvědav za kolik ji prodáš. Ale sudo.cz ? co to je? to byl nejaky omyl při registraci? nebo si spekuloval a spekuloval?

 2. |

  Sudo je linuxový příkaz pro přístup k administrátorským právům (ubuntu). Při uvolňování jsem tuto doménu odchytil, vytvořil pro ni obsah, ale nevěděl jsem co s ní dál… Prostě nemám ve zvyku dělat projekt, které nejsou užitečné. Radoval jsem se i zde na blogu: http://bo.uzasne.cz/me-cz-domeny/povedlo-se-skvela-domena-sudo-cz-je-od-ted-v-mem-vlastnictvi.html

  Doména nejde, je prakticky mou druhou doménou a má velký potenciál, který jsem neměl čas využít. Respektive fórum na http://forum.nejde.cz se neuchytilo, jak jsem předpokládal – konkurence je v tomto duchu veliká.

  S doménami nespekuluji, při registraci mám většinou přesnou představu co s nimi, ale časově to třeba nezvládnu a než ji nechat ležet, raději ji předám dál. Pokud máš zájem nabídni částku, kterou by jsi byl ochoten za nejde.cz dát.

 3. |

  [...] jsem se zmiňoval na blogu, že prodám dvě cz domény. Doména sudo.cz a nejde.cz jsou stále na prodej, žádná z nabídek mě zatím neoslovila. Pokud [...]

Komentáře, přidejte svůj názor!

You must be logged in to post a comment.

¨